Nawrocki nie pojedzie na konferencję o odbudowie Ukrainy Prezydent Karol Nawrocki nie weźmie udziału w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy, która odbędzie się w tym tygodniu w Gdańsku. Jak poinformował prezydencki minister Marcin Przydacz, powodem jest brak zaproszenia dla głowy państwa. Newsroom XYZ - autor artykułu - profil 22.06.2026, 19:35